Leader projekti toetus


Sel aastal on Mätta talli tegevuses olnud suured arengud ja muudatused. Leader meetme 1.1 (Elulaadiettevõtlus) läbi sai toetust meie projekt "Mätta RT OÜ tallihoone katuse ja vahelae rekonstrueerimine", mis on suureks abiks olnud rakendisuunalise tallikompleksi arendamisel. 

Projekt vastab tegevusgrupi strateegiale kohalike ressursside väärtustamise ja piirkonnale atraktiivsuse lisamisega, pakutavate kvaliteetsete hobuteenustega ka teiste piirkonna ettevõtete väärtustamise ning töökoha loomisega.

Antud projekti tulemusel soovisime tallihoone katuse ja vahelae renoveerida, mis oli eelduseks edasisteks sisetöödeks ning samas ka hoone säilitamiseks. Projekti omafinantseering on 19892 eur ning toetus 29838 eur.

Üsna pea on tall juba selliselt korda tehtud, et teenuste nimekirja on lisandumas hobuste ülalpidamisteenus, mis võimaldab hobuste rakendiõpet aastaringselt pakkuda. 
Tegus aasta Mättal ja loodetavasti on  tegusamad veel ees!

Loe lisaks

Pulmamessil

Täna tegime ennast ilusaks ja sõitsime Sagadi mõisa, pulmamessile. Suur kaless jäi seekord koju ja Blake oli ilus üksi, väiksema vagonetiga. 


Loe lisaks

Douglasega metsaring

Eile tegime vahelduseks sõitu Douglasega üksi, ilma paarimeheta. Ilm oli super ja retkeseltskond veel parem! Üks kena jäädvustus ka..Loe lisaks

Oleme mobiilsed,

see tähendab, et meie hoburakendeid on võimalik tellida sõitu tegema Teile sobivasse paika üle Eesti. Kui tekib huvi võtke julgesti ühendust! info@ratsatalu.ee või 55 696 241.  
Loe lisaks

Külas käis dr Siiboja..

ja nüüd on Mättal kaks ruuna juures.
Blake'il ja Douglasel oli täna selline päev siis. Operatsioonid läksid kenasti ja ilma vahejuhtumiteta va muidugi  see, et Douglasele süstlad ei meeldi ja veel vähem süst ise.. aga saime hakkama. Praegu on poisid tallis toibumas ja uue olukorraga harjumas. 

pildil Blake ja Darco
Loe lisaks